Uw vastgoedmakelaar in de Costa Blanca
Uw vastgoedmakelaar in de Costa Blanca
262.900 EUR
Deze gloednieuwe appartementen zijn gesitueerd in het hart van La Zenia, Alicante, op wandelafstand van het winkelcentrum van La Zenia Boulevard en de prachtige witte zandstranden van Orihuela Costa.
Iedere woning bestaat uit een ruime woon/eetkamer met een zuid/oost gericht terras, een open en volledig ingerichte keuken, twee slaapkamers met inbouwkasten, twee badkamers, airconditioning (koeling/verwarming) voorzien in de hele woning en een toegewezen parkeerplaats op de complex voorzien voor elk appartement. De penthouses hebben een prive dakterras/solarium en de woningen op het gelijkvloers hebben een prive tuin!
Er is een mooie gemeenschappelijke tuin met zwembad, jacuzzi en een fitnessruimte!
Een fantastisch exclusieve locatie, met een goed aanbod aan lokale voorzieningen vlakbij het resort, en met het zeer indrukwekkende winkelcentrum om de hoek. Zeer goede verhuurbaarheid!